Dodací termín, doprava a platba, výměna

DODACÍ TERMÍN: 

SKLADEM - po obdržení platby odesílám zboží do 2dnů

ODESLÁNÍ DO .... PRACOVNÍCH DNŮ - po obdržení platby odesílám zboží do aktuálně uvedených pracovních dnů - POZOR (počítejte s pracovními dny, tedy bez víkendů a státních svátků). V sezóně jaro, podzim, zima počítejte spíše s nejdelším uvedeným termínem. Děkuji za pochopení.

NA DOTAZ - nejspíše již není dostatek látky, prosím o kontaktování emailem nebo zprávou na Instagramu (NEkontaktujte mě na Facebooku!)

 

DOPRAVA:

aktuálně zasílám po špatných zkušenostech s dopravcem pouze Českou poštou a Zásilkovnou.

Prosím pozor - kšiltovky není možno zasílat jako doporučený dopis, nutno vybrat dražší dopravu označenou KŠILTOVKY! nebo Zásilkovnou.

Osobní odběr: v kamenné prodejně s autorským zbožím PLACE Baby Čápkova 17/11, 602 00 Brno.

PLATBA:

v tuto chvíli nabízíme pouze platbu bankovním převodem. Děkuji za pochopení!

Potvrzení příchozí platby na Váš email probíhá 1x týdně (většinou koncem týdne v pátek večer nebo o víkendu), pokud je dodací termín delší než 1 týden, prosím o strpení s potvrzením platby - neodchází automaticky. Děkuji

 

VÝMĚNA:

pokud jste zvolili špatnou velikost a chcete zboží vyměnit, můžete tak učinit takto:

1.MOŽNOST - na výměnu spěcháte a chcete co nejdříve obdržet nové zboží: Objednejte požadované velikosti opětovně na eshopu - uhraďte objednávku. Odešlete nepoužité zboží včetně cedulek DOPORUČENĚ Českou poštou na fakturační adresu - viz obchodní podmínky nebo na adresu z faktury. Napište email na cepiceyouandme@email.cz s informací o odeslání a číslem účtu, na který požadujete částku za zboží vrátit. Jakmile zásilka dorazí, odešlu Vám emailové potvrzení přijetí a do 7dnů bude částka bez poštovného odeslána na uvedený účet.

2.MOŽNOST - na výměnu nespěcháte: Objednejte požadované velikosti opětovně na eshopu - NEhraďte objednávku. Odešlete nepoužité zboží včetně cedulek DOPORUČENĚ Českou poštou na fakturační adresu - viz obchodní podmínky nebo na adresu z faktury. Napište email na cepiceyouandme@email.cz s informací o odeslání a číslem účtu, na který požadujete částku za zboží vrátit. Jakmile zásilka dorazí, odešlu Vám emailové potvrzení přijetí a do 7dnů bude částka bez poštovného odeslána na uvedený účet. Poté uhraďte novou objednávku.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ/ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY:

Můžete tak učinit do 14 dní od doručení objednávky. Odešlete nepoužité zboží včetně cedulek DOPORUČENĚ Českou poštou na fakturační adresu - viz obchodní podmínky nebo na adresu z faktury. Napište email na cepiceyouandme@email.cz s informací o odeslání a číslem účtu, na který požadujete částku za zboží vrátit. Jakmile zásilka dorazí, odešlu Vám emailové potvrzení přijetí a do 7 dnů bude částka bez poštovného odeslána na uvedený účet.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení