Využijte aktuální a jedinečnou SLEVU 30% na Kšiltovky!

DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárkový poukaz je možno vybrat v různých částkách. Po uhrazení, zašlu poukaz na Váš email v elektronické podobě společně s dalšími instrukcemi pro obdarovaného. Jeho platnost je 12 měsíců. 

hodnota
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
elektronická podoba po připsání částky na účet elektronická podoba po připsání částky na účet elektronická podoba po připsání částky na účet elektronická podoba po připsání částky na účet elektronická podoba po připsání částky na účet Zvolte variantu
500 Kč 1 000 Kč 1 500 Kč 2 000 Kč 2 500 Kč od 500 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ POUKAZY

Na dárkový poukaz mohu na přání připsat věnování nebo pro koho či od koho je! Také mohu poukaz upravit do rozměrů, které Vám pro tisk budou lépe vyhovovat, případně tisk zařídím a odešlu jako Doporučený dopis nebo Zásilkovou - prosím, vyberte v košíku při objednávce dopravu. Vše potřebné mi prosím sdělte do POZNÁMKY v 3tím kroku objednávky. 

Během roku slevy a slevové kódíčky neposkytuji, proto můžete tento dárkový poukaz v době konání akce do 31.12.2022 zakoupit se SLEVOU 20% a využít v průběhu roku na vlastní nákup. 

Pokud chcete zakoupit poukaz v jiné než nabízených hodnotách, prosím, pište mi na cepiceyouandme@email.cz . Počet zakoupených poukazů není omezen ;)

Zpět do obchodu