NA KRK

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • Nákrčník dvojitý (různé barvy) 392/CER
  Nákrčník dvojitý (různé barvy)
  odeslání do 3-4.týdnů

  Dámský, dětský, pánský NÁKRČNÍK je vhodným doplňkem pro ty, kteří chtějí mít vše sladěno a krk v teple. Nárkčník dvojitý je vhodný na chladnější dny, pokud by jste chtěli raději stylovější variantu, volte TUNEL! Doplněný o černou, zlatou nebo menší šedo-stříbrnou etiketu. Bližší info a velikostí tabulka viz níže.


  od 259 Kč bez DPH
  od 259 Kč
 • nakrčník 389/CER65
  nákrčník lehký (různé barvy)
  odeslání do 3-4.týdnů

  Dámský, dětský, pánský NÁKRČNÍK je vhodným doplňkem pro ty, kteří chtějí mít vše sladěno a krk v teple. Nárkčník z 1vrstvy je lehčí, přesto funkční variantou vhodnou na teplejší jarní/podzimní dny. Doplněný o černou, zlatou nebo menší šedo-stříbrnou etiketu. Bližší info a velikostí tabulka viz níže.


  od 169 Kč bez DPH
  od 169 Kč
 • slintáček/šátek pro menší děti na druk (různé barvy) 398/CER
  slintáček/šátek pro menší děti na druk (různé barvy)
  odeslání do 3-4.týdnů

  Dětský SLINTÁČEK/šátek je vhodným doplňkem pro menší děti (cca do 2let, poté spíše MAXI šátek). Lze jej využít pro sladění s pokrývkou hlavy, když děti slintají nebo pro ochranu krčku pro prcky, kteří nemají rádi přetahování nákrčníku přes hlavu. Je doplněn o černou, zlatou nebo menší šedo-stříbrnou etiketu. Bližší info viz níže.


  169 Kč bez DPH
  169 Kč
 •  
 • šátek MAXI UNI (různé barvy) Novinka Tip MS1
  šátek MAXI UNI (různé barvy)
  odeslání do 3-4.týdnů

  MAXI šátek na zavázání za krk v UNI velikosti pro děti a dospělé. Pro ty kdo nemají rádi přetahování přes hlavu a ocení neokoukaný STYLOVÝ KOUSEK. Doplněný o černou, zlatou nebo menší šedo-stříbrnou etiketu.


  329,75 Kč bez DPH
  399 Kč
 • TUNEL, STYLOVÝ VOLNĚJŠÍ NÁKRčNÍK (různé barvy) Tip 395/CER
  TUNEL, STYLOVÝ VOLNĚJŠÍ NÁKRčNÍK (různé barvy)
  odeslání do 3-4.týdnů

  Dámský, dětský, pánský TUNEL je vhodným doplňkem pro ty, kteří chtějí mít vše sladěno a zůstat styloví. TUNEL je oproti nákrčníku širší i vyšší, s dítětem roste, protože je v UNI velikosti a krásně se pod něj vleze kapuce. Doplněný o černou, zlatou nebo menší šedo-stříbrnou etiketu. Bližší info a velikostní tabulka viz níže.


  od 299 Kč bez DPH
  od 299 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem