Dodací termín, doprava a platba, výměna

DODACÍ TERMÍN: 

SKLADEM - po obdržení platby odesílám zboží do 2dnů

ODESLÁNÍ DO .... PRACOVNÍCH DNŮ - po obdržení platby odesílám zboží do aktuálně uvedených pracovních dnů - POZOR (počítejte s pracovními dny, tedy bez víkendů a státních svátků). V sezóně jaro, podzim, zima počítejte spíše s nejdelším uvedeným termínem. Děkuji za pochopení.

NA DOTAZ - nejspíše již není dostatek látky, prosím o kontaktování emailem nebo zprávou na Instagramu (NEkontaktujte mě na Facebooku!)

 

DOPRAVA:

aktuálně zasílám po špatných zkušenostech s dopravcem pouze Českou poštou a Zásilkovnou.

Prosím pozor - kšiltovky není možno zasílat jako doporučený dopis, nutno vybrat dražší dopravu označenou KŠILTOVKY! nebo Zásilkovnou.

Osobní odběr: v kamenné prodejně s autorským zbožím PLACE Baby Čápkova 17/11, 602 00 Brno.

PLATBA:

v tuto chvíli nabízíme pouze platbu bankovním převodem. Děkuji za pochopení!

Potvrzení příchozí platby na Váš email probíhá 1x týdně (většinou koncem týdne v pátek večer nebo o víkendu), pokud je dodací termín delší než 1 týden, prosím o strpení s potvrzením platby - neodchází automaticky. Děkuji

 

VÝMĚNA:

pokud jste zvolili špatnou velikost a chcete zboží vyměnit, můžete tak učinit takto:

1.MOŽNOST - na výměnu spěcháte a chcete co nejdříve obdržet nové zboží: Objednejte požadované velikosti opětovně na eshopu - uhraďte objednávku. Odešlete nepoužité zboží včetně cedulek DOPORUČENĚ Českou poštou na fakturační adresu - viz obchodní podmínky nebo na adresu z faktury. Napište email na cepiceyouandme@email.cz s informací o odeslání a číslem účtu, na který požadujete částku za zboží vrátit. Jakmile zásilka dorazí, odešlu Vám emailové potvrzení přijetí a do 7dnů bude částka bez poštovného odeslána na uvedený účet.

2.MOŽNOST - na výměnu nespěcháte: Objednejte požadované velikosti opětovně na eshopu - NEhraďte objednávku. Odešlete nepoužité zboží včetně cedulek DOPORUČENĚ Českou poštou na fakturační adresu - viz obchodní podmínky nebo na adresu z faktury. Napište email na cepiceyouandme@email.cz s informací o odeslání a číslem účtu, na který požadujete částku za zboží vrátit. Jakmile zásilka dorazí, odešlu Vám emailové potvrzení přijetí a do 7dnů bude částka bez poštovného odeslána na uvedený účet. Poté uhraďte novou objednávku.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ/ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY:

Můžete tak učinit do 14 dní od doručení objednávky. Odešlete nepoužité zboží včetně cedulek DOPORUČENĚ Českou poštou na fakturační adresu - viz obchodní podmínky nebo na adresu z faktury. Napište email na cepiceyouandme@email.cz s informací o odeslání a číslem účtu, na který požadujete částku za zboží vrátit. Jakmile zásilka dorazí, odešlu Vám emailové potvrzení přijetí a do 7 dnů bude částka bez poštovného odeslána na uvedený účet.